Naujienlaiškio prenumerata


W7

Prekes rodyti:   Sąrašu Tinkleliu
Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:

W7 biri pudra Banana Dreams puikiai matuoja ir fiksuoja visą makiažą. Ypač tinkama moterism, kurios kovoja su veido raudoniu. Išlygina veido atspalvį ir suteikia lygios odos efektą. 

€ 8.59

W7 bronzeris Honolulu tai puiki priemonė, kuri paryškins Jūsų veidą, suteiks gyvybingumo ir padės sukurti norimą įvaizdį. Lengva bronzerio tekstūra lengvai išsisklaido, puikiai išsilaiko, nekeičia spalvos dienos begyje. Visame pasaulyje Honolulu bronzeris yra puikiai žinomas dėl to, kad dažnai naudojamas kaip veido kontūravimo priemonė. Švelnus matinis efektas bei  ruda spalva puikiai tinka veido modeliavimui.
Dėžutėje pridedamas ir šepetėlis, kuriuo galėsite kontūruoti veidą.

 

€ 8.05

W7 Double Act priemonė tai skaistallai ir bronzeris viename. Produktai savyje turi smulkių, spindėsio suteikiančių priemonių, todėl puikiai tiks jei norite tuėti spindinčią odą.
Atspalviai neutralūs todėl tiks tiek šviesiai, tiek tamsesniai odai.

Kartu pridedamas šepetėlis, kuris padės paskirstyti priemonę ant odos.

Ilgai išlieka ir lengvai pasiskirsto.

€ 8.05

W7 kreminis bronzeris ir bazė du viename gali būti naudojama kaip makiažo bazė arba kaip kreminis bronzeris, kuris suteiks Jums puikaus ir natūralaus įdėgio efektą. Puikiai išsisklaido, labai lengvai padengia odą ir suteikia sveiko švytėjimo.
 

€ 8.59

W7 Camera Ready, makiažo bazė yra puiki priemonė, jei norite, kad Jūsų makiažas išliktų daug ilgiau. Drėkina, puikiai išlygina veida, sumažina porų matomumą ir suteikia odai matinį efektą. Permatoma ir lengvos konsistencijos.
Tereikia prieš kreminę pudrą uždėti truputi bazės ir oda taps akimirksniu lygesne, o makiažas išsilaikys visą dieną.

€ 7.99

W7 šešelių paletė tai puiki priemonė "Nude" (nematomo) makiažo mylėtojoms. Paletėje rasite puikiai pigmentuotas, natūralias spalvas. 5 spalvos matinės ir 1 blizgi. Tinka dieniniam makiažiui, nepamainomas pagalbininkas kelionėje.
 

€ 7.99