Naujienlaiškio prenumerata


NYX

Prekes rodyti:   Sąrašu Tinkleliu
Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:

NYX skaistalai Taupe tai puiki priemonė, kuri paryškins Jūsų veidą, suteiks gyvybingumo ir padės sukurti norimą įvaizdį. Kreminė skaistalų tekstūra lengvai išsisklaido, puikiai išsilaiko, nekeičia spalvos dienos begyje. Visame pasaulyje Taupe atspalvis yra puikiai žinomas dėl to, kad dažnai naudojamas kaip veido kontūravimo priemonė. Švelnus matinis efektas bei pilkšvai ruda spalva puikiai tinka veido modeliavimui.

€ 7.21

NYX Addis Ababa tai matinį efektą suteikiantys skysti  lūpų dažai. Kreminė, šilkinė tekstūra, lengvai slysta lūpų paviršiumi. Ilgai Išlieka ir nesausina lūpų.

€ 7.79

NYX Amsterdam tai matinį efektą suteikiantys skysti  lūpų dažai. Kreminė, šilkinė tekstūra, lengvai slysta lūpų paviršiumi. Ilgai Išlieka ir nesausina lūpų.

€ 7.79
1 įvertinimai

NYX Monte Carlo tai matinį efektą suteikiantys skysti  lūpų dažai. Kreminė, šilkinė tekstūra, lengvai slysta lūpų paviršiumi. Ilgai Išlieka ir nesausina lūpų.

€ 7.79

NYX Stockholm tai matinį efektą suteikiantys skysti  lūpų dažai. Kreminė, šilkinė tekstūra, lengvai slysta lūpų paviršiumi. Ilgai Išlieka ir nesausina lūpų.

€ 7.79

NYX šešėlių paletė Smokey yra skirta dūminio akių makiažo megėjoms. Kreminė tekstūra, tarpusavyje derančios spalvos ir puiki pigmentacija yra šios paletės privalumai. Nepakeičiama pagalbininkė besiruošiant į vakarėlius.

€ 10.97