Naujienlaiškio prenumerata


Kallos

Prekes rodyti:   Sąrašu Tinkleliu
Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:

Kallos HairPro-Tox ampulės  tai geriausia pirmoji pagalbą prieš plaukų slinkimą. Atgaiviną plauko svogunėlius, stiprina plaukus, spartina plaukų augimą.
Geriausiai naudoti po kiekvieno plaukų plovimo. Naudojimo būdas: įtrinkite pusę ampulės turinio į galvos odą, švelniais masažuojamaisias judėsiais. Naudokite iš karto po plaukų plovimo, kol plaukai dar drėgni.
Dėžutėje rasite 6 ampules x 10 ml.

€ 8.99

Kallos apsauga nuo karsčio padės Jūsų plaukams jei dažnai naudojate džiovintuvą, tiesinimo žnyples ar kitus karštas, plaukų formavimo priemones. Ši priemonė sulaiko drėgmę plauko viduje ir neleidžia vandeniui išgaruoti. Naudokite ant šlapių arba sausų plaukų prieš džiovnimą arba prieš naudojant karštus įrenginius.
Talpa: 200 ml
 

€ 6.15

Kallos Hair Botox ampulės plaukams, tai geriausia pirmoji pagalba silpniems, nualintiems plaukams. Priemonės sudėties pagrindas yra keratinas ir kolagenas. Priemonė glotnina plauko paviršių, regeneruoja ir puikiai drėkina. Ypač tinkama priemonė jei plaukai linkę šiauštis ir pūstis.
Dėžutėje rasite 6 ampules x 10 ml. (vidutiniškai vienos ampulės užtenka 1 arba 2 kartams)
Priemonė yra labai universali ir jos naudojimas priklauso nuo Jūsų plaukų būklės. Naudojimo būdas:
1 būdas. Jei norite labai sudrėkinti  ir pamaitinti savo plaukus, užtepkite priemonę ant drėgnų plaukų prieš plovimą, leiskite priemonei įsigerti, tokią kaukę geriausiai laikyti mažiausiai  valandą. Po valandos nuskalaukite priemonę ir plaukite savo plaukus įprasta tvarka.
2 būdas. Naudokite kaip balzamą ar kondicionerių, po šampūno. Užtepkite ant švarių, drėgnų plakų ir palaikykite 5-10 minučių. Kruopščiai nuskalaukite.
3 būdas. Jei norite apsaugoti savo plaukų galiukus ir turėti glotnius plaukus, labai nedidelį kiekį užsitepkite ant švarių, drėgnų plaukų ir švelniai įtrinkite į plauką  (per didelis priemonės kiekis gali per daug apsunkinti plauką)

€ 8.59

Kallos dvifazis nenuplaunamas balzamas plaukams skirtas sausiems ir normaliems plaukams. Puikiai drėkina. Sudėtyje yra keratinas, šilko ekstraktai ir vitaminas B5. Prieš naudojimą suplaukti. Neapsunkina plaukų. Naudojant šį balzamą plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys.

€ 6.15

Norite apsaugoti savo plaukų galiukus nuo išsišakojimo? Kallos drėkinantis serumas plaukų galiukams kaip tik Jums. Puikiai drėkina, neapsunkina plaukų ir apsaugo nuo išsišakojimo. Naudokite kelis lašelius ant švarių plaukų.
Talpa 30 ml

€ 6.15