Naujienlaiškio prenumerata


Beauty UK

Prekes rodyti:   Sąrašu Tinkleliu
Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:

Beauty UK šešėlių bazė yra lengvos tekstūros priemonė, kuri išlygins Jūsų voko odos atspalvį, paviršių bei padės akių šešėliams ilgiau išsilaikyti ant odos. Naudojant šią bazę šešėlių atspalvis tampa intensyvesnis bei priemonės nesubėga į voko raukšles.
Naudojimas: Užtepkite truputi priemonės ant voko prieš naudojant akių  šešėlius.

€ 6.34

Beauty UK antakių rinkinys padės Jums susiformuoti norimą antakių formą! Rinkinyje yra 3 matinės, antakių šešėlių spalvos ir antakių vaškas, kuris padės išlaikyti antakių formą visą dieną.
Taip pat rinkinyje yra mažas šepetėlis antakiams ir mini pincetas.

€ 5.99

Beauty UK šešėlių paletė EDEN, tai 10 puikiai pigmentuotų, ilgai išliekančių ir lengvai pasiskirstančių šešėlių atspalvių. Labai natūralios spalvos, paletėje yra 2 matinės ir 8 spindinčios spalvos.  Labai tiks švelniam dieniniam makiažui. 

€ 8.50

Beauty UK šešėlių paletė GALAXY, tai 10 puikiai pigmentuotų, ilgai išliekančių ir lengvai pasiskirstančių šešėlių atspalvių. Paletėje yra  1matinė ir 9 spindinčios spalvos.  Labai tiks moterims, kurios mėgta slyvinius/baklažaninius makiažus, taip pat žaliaakėms. 

€ 8.50

Beauty UK šešėlių paletė MASQUERADE, tai 10 puikiai pigmentuotų, ilgai išliekančių ir lengvai pasiskirstančių šešėlių atspalvių. Labai natūralios spalvos, paletėje yra 2 matinės ir 8 spindinčios spalvos.  Labai tiks tiek dieniniam makiažui, tiek vakariniam (yra kelios tamsios spalvos, tarp jų ir juoda)

€ 8.50