Naujienlaiškio prenumerata


Šepetėliai akims

Prekes rodyti:   Sąrašu Tinkleliu
Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:

MakeupRevolution antibakterinis makiažo šepetėlių  valiklis leis Jums kasdien prižiūrėti savo makiažo šepetėlius.(200 ml)
Naudojimas: kelis kartus užpurškite produkto ant purvino šepetėlio ir patrinkite šepetėlio šerėlius į švarią servetėlę. Visi produktų likučiai akimirksniu persikels ant servetėlės o Jūsų šepetėliai vėl bus švarūs.

€ 9.52 € 5.71

MakeupRevolution antibakterinis makiažo šepetėlių  šampūnas leis Jums lengvai ir greitai išplauti makiažo šepetėlius. (200 ml)
Naudojimas: sudrėkinkite šiltu vandeniu šepetėlius, užpilkite truputi šampūno ir paskirstykite ant šepetėlio šerelių. Krupsčiai nuplaukite šampūną ir leiskite šepetėliui išdžiūti.

€ 9.52 € 5.71

„BeautyBlender“ – revoliucija makiažo pasaulyje! Ši kempinėlė skirta naudoti norint paskirstyti maskuoklius ar kitus kreminės tekstūros produktus. Puikiai tinka paskirstyti produktus sunkiai pasiekiamose vietose (pvz. prie akių, nosies ir t.t.) Be latekso, nealergizuoja ir neturi kvapo. Pakuotėje 2 vnt.
Naudojimas: sudrėkinkite kempinelę ir paskirstykite norimą produktą. 

 

€ 18.99

Hakuro H61 šepetėlis skirtas kreminėms tekstūroms (maskuokliams, krem. šešėliams, akių šešėlių bazėms). Puikiai, tolygiai ir preciziškai padengsite reikiamas veido vietas su šiuo šepetėlių.  Plauko ilgis: 0,9 cm (sintetinis), šepetėlio ilgis: 16,5 cm.

€ 6.63

Hakuro H63 šepetėlis skirtas kreminėms tekstūroms (maskuokliams, krem. šešėliams, akių šešėlių bazėms). Puikiai, tolygiai ir preciziškai padengsite reikiamas veido vietas (pvz. paakių zoną)  su šiuo šepetėlių.  Palukas sintetinis,  šepetėlio ilgis: 14,8 cm.

€ 8.70

Hakuro H65 šešėlis gali būti naudojamas tiek pilno akies voko padengimui arba darbui su maskavimo priemonėmis, pvz. paakių maskavimui. Iš sintetinio pluošto. Tinka kasdieniniam bei profesionaliam naudojimui. Bendras šepetėlio ilgis 14,5 cm.

€ 8.66

Hakuro H67 šepetėlis skirtas spalvos  uždėjimui ir retušavimui. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip šepetėlis maskuokliams uždėti, nosies modeliavimui. Ypatingai elastingas ir švelnus,.Puikiai išsklaido spalvą, su šiuo šepetėlio pagalba lengvai ir greitai sukūrsite tiek paprastą dieninį makiažą, tiek padūmavusių akių efektą. Tinka kasdieniniam ir profesionaliam naudojimui. Bendras šepetėlio ilgis 14,5 cm.

€ 8.49

Hakuro H74 šepetėlis skirtas šešėlio padengimui ant viso voko bei spalvos retušavimui. Ypatingai elastingas, 100 proc. natūralūs šėreliai (ožkos plaukas). Puikiai išsklaido spalvą, su šiuo šepetėlio pagalba lengvai ir greitai sukūrsite tiek paprastą dieninį makiažą, tiek padūmavusių akių efektą. Tinka kasdieniniam ir profesionaliam naudojimui. Šėrelių ilgis 1,8 cm, bendras šepetėlio ilgis 18 cm.

€ 7.52

Hakuro H76 šepetėlis skirtas konkrečiai voko vietai dengti, puikiai tinka pabrėžti akių voko linkį arba švelniai retušuoti šešėlių spalvą. Natūralaus pluošto šėreliai (plauko ilgis 0,8 cm). Tinkamas apatiniam akies vokui. Kasdieniniam ir profesionaliam naudojimui. Bendras šepetėlio ilgis 17 cm.

€ 6.34

Hakuro H77 šepetėlis skirtas spalvos retušavimui. Ypatingai elastingas ir švelnus, 100 proc. natūralūs šėreliai. Puikiai išsklaido spalvą, su šiuo šepetėlio pagalba lengvai ir greitai sukūrsite tiek paprastą dieninį makiažą, tiek padūmavusių akių efektą. Tinka kasdieniniam ir profesionaliam naudojimui. Šėrelių ilgis 1,8 cm, bendras šepetėlio ilgis 18 cm.

€ 7.21

Hakuro H79 šepetėlis skirtas spalvos  uždėjimui ir retušavimui. Ypatingai elastingas ir švelnus,  natūralūs šėreliai. Puikiai išsklaido spalvą, su šiuo šepetėlio pagalba lengvai ir greitai sukūrsite tiek paprastą dieninį makiažą, tiek padūmavusių akių efektą. Tinka kasdieniniam ir profesionaliam naudojimui. Šėrelių ilgis 1,5 cm, bendras šepetėlio ilgis 18 cm.

€ 7.49

Hakuro H85 šepetėlis skirtas antakiams modeliuoti arba preciziškai akių kontūro linijai nubrėžti. Naudojant šį šepetėlį galėsite lengvai varijuoti tarp plonyčių bei storesnių akies kontūro linijų, tinkamai išmodeliuosite ir paryškinsite savo antakius. Plauko ilgis nuo 0,5 cm iki 0,7 cm, bendras šepetėlio ilgis 16,2 cm.

€ 5.72

Hakuro pagrindinių šepetėlių rinkinys, tai makiažo įrankiai, kurie padės kiekvieną dieną sukurti tobulą makiažą. Hakuro šepetėliai tarnauja ilgai, nekeičia savo formos ir yra ypač minkšti.
Rinkinį sudaro 6 šepetėliai:
- Hakuro H50s - šepetėlis makiažo pagrindui arba makiažo bazei;
- Hakuro H21 - šepetėlis biriai pudrai, skaistalams, bronzeriui, puikiai tiks veido modeliavimui;
- Hakuro  H70, H74, H78 - šepetėliai skirti šešėliams. Su šiais šepetėliais be vargo sukursite paprastą dieninį arba sudėtingą ir įspūdingą vakarinį makiažą;
- Hakuro H85 - šepetėlis antakiams

Šepetėliai lengvai plaunami ir prižiūrimi.

€ 41.99

Hakuro pagrindinių šepetėlių rinkinys, tai makiažo įrankiai, kurie padės kiekvieną dieną sukurti tobulą makiažą. Hakuro šepetėliai tarnauja ilgai, nekeičia savo formos ir yra ypač minkšti.
Rinkinį sudaro 7 šepetėliai:
- Hakuro H50s - šepetėlis makiažo pagrindui arba makiažo bazei;
- Hakuro H24 - šepetėlis biriai pudrai, skaistalams, bronzeriui, puikiai tiks veido modeliavimui;
- Hakuro H60 - šepetėlis maskuokliams arba krem. šešėliams

- Hakuro  H70, H77, H80 - šepetėliai skirti šešėliams. Su šiais šepetėliais be vargo sukursite paprastą dieninį arba sudėtingą ir įspūdingą vakarinį makiažą;
- Hakuro H85 - šepetėlis antakiams

Šepetėliai lengvai plaunami ir prižiūrimi.

€ 44.99

MakeUp Revolution mini šepetėlių rinkinys, tai būtiniausi šepetėliai vienoje vietoje. Rinkinį sudaro:
- Mini pudros šepetėlis;
- Mini kreminės pudros šepetėlis;
- Mini šešėlių šepetėlis;
- Mini antakių šepetėlis.

Visi šepetėliai iš sintetinio šerelio. Puikiai tiks kelionėms!

€ 8.59 € 5.15

Make Up Revolution šepetėlių rinkinys (6 vnt) padės Jums sukurti tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą. Sintetinio pluošto šepetėliai yra itin švelnūs, puikiai paskirsto produktą bei yra lengvai prižiūrimi. Rinkinyje rasite kreminei pudrai, biriems produktams, kontūravimui skirtus šepetėlius bei 3 šepetėlius akims.

€ 19.59 € 11.75